ART / Lithographs / Litograph in colors 15836138
nr 1583 6138
Maria Krull
(f. 1968), Sverige
Maria Krull (b. 1968), Sweden. Vy över Laurisnak huset Stockholm. Signed, litograph in colors, unframed, unframed, bladet mått: 42x59 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vy över Laurinska huset Stockholm. Signerad, färglitografi, oramad, oramat löst blad, bladet mått: 42x59 cm
Maria Krull, Swedish painter, born 1968.
700
SEK 350
Monday December 4 2023
at 20:12:02
28/11 19:15:35
300 kr
2/12 14:24:41